2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg
Dit schema loopt van 31-3-2021 t/m 26-4-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Keepers CD prestatie Trainingsgroep KG2 - D
16:30 - 17:30 Keepers Jongste Jeugd Trainingsgroep KG2 - C
16:30 - 18:00 Meisjes D1 Else Bastiaansen
Tim Hokke
KG3 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes D2 Rosalie Zwaal KG3 - CD
17:00 - 18:00 Jongens B3 Linn Luijerink KG1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C2 Joris van Iersel KG2 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes 6E7 Dudok Verpalen KG4 - A
17:00 - 18:00 Meisjes 6E8 Dudok Verpalen
Fleur van Loon
KG4 - B
17:00 - 18:00 Meisjes C1 Daan Dekkers
Pleun Dano
KG1 - AB
17:30 - 18:30 Keepers AB breedte Trainingsgroep KG2 - D
17:30 - 18:30 Keepers CD prestatie Trainingsgroep KG2 - C
18:00 - 19:00 Jongens 8E3 Dudok Verpalen KG4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens A1 KG1 - CD
18:00 - 19:30 Jongens D1 Laurent van Aert
Teun UitdeHaag
KG3 - AB
18:00 - 19:30 Jongens D2 Max Melis KG3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B2 Jan Broeder KG2 - AB
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Laurijn van Meerwijk KG1 - AB
18:30 - 19:45 Keepers AB breedte Trainingsgroep KG2 - D
18:30 - 19:45 Keepers AB prestatie Trainingsgroep KG2 - C
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Olivier Pulles KG4 - AB
19:00 - 20:30 Dames 02 (O) Rutger Mensen KG1 - CD
19:00 - 20:00 Meisjes A2 KG1 - AB
19:00 - 20:30 Meisjes B1 Jan Broeder KG2 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes B3 Hans Nijhuis
Karina van der Put
KG4 - CD
19:30 - 21:00 Dames DW1 Marieke Luijerink KG4 - AB
19:30 - 21:00 Dames DW2 Marieke Luijerink KG4 - AB
19:30 - 21:00 Dames DW3 Marieke Luijerink KG4 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A5 Olivier Pulles KG3 - CD
19:30 - 20:30 Meisjes A8 Thijn Dikker KG3 - AB
19:45 - 20:45 Keepers AB prestatie Trainingsgroep KG2 - CD
20:00 - 21:00 Heren 03 Dudok Verpalen KG1 - AB
20:00 - 21:30 TVETY KG4 - CD
20:30 - 21:30 Dames J2 Eefje Broeder KG2 - AB
20:30 - 21:30 Heren 05 Pieter Jan Schuurmans KG3 - CD
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C1 Daan Dekkers
Pleun Dano
KG2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes C2 Cato Bracco Gartner
Isabelle van Oers
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D1 Dudok Verpalen KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D2 KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Julie van der Haar
Vere Hannessen
KG1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D4 Laurijn van Meerwijk KG3 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes D5 Evie Dankerlui
Ieke Groote Schaarsberg
KG3 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D7 Willemijn Axt KG4 - AB
17:15 - 18:15 Meisjes B8 Jelle Stokman KG6 eigen trainer
17:30 - 18:30 Dames 01 KG1 - AB
17:30 - 19:00 Jongens A1 Rutger Mensen KG2 - AB
17:30 - 18:30 Jongens A3 Jasper van den Maagdenberg KG3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens D3 KG4 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes A3 Sarah van den Bliek KG1 - CD
18:00 - 19:00 Jongens C1 Puck van Beek KG2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes B5 Pieter Jan Schuurmans KG5 eigen trainer
18:00 - 19:00 Meisjes D6 Carlo Bredt KG3 - CD
18:30 - 19:30 Jongens B1 Bart de Raad
Onno Hannessen
KG1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes A4 Jasper van den Maagdenberg KG3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes B4 Bas Heijmans
Maarten de Leng
KG4 - CD eigen trainer
18:30 - 19:30 Meisjes B6 Babette van der List KG4 - AB
19:00 - 20:00 Dames 05 Martine Heesakkers KG3 - CD
19:00 - 20:00 Dames J1 KG6
19:00 - 21:00 Heren 01 Pim Wijzenbeek KG2
19:30 - 21:30 Dames 01 Dudok Verpalen
Tim Brekelmans
KG1
19:30 - 20:30 Dames 03 Joyce Kuppens
Merel van der Zalm
KG3 - AB
19:30 - 20:30 Jongens C3 KG4 - CD
19:30 - 20:30 TVETW KG5
20:00 - 21:30 Heren 02 (O) Rutger Mensen KG3 - CD
20:30 - 21:30 Heren J1 Paul Teeuwen
Tom Dekkers
KG3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:30 - 15:30 Funkey Trainingsgroep KG2 - AB
14:30 - 15:30 Jongens F1 Dudok Verpalen
Bas Jansen
KG1 - A
14:30 - 15:30 Jongens F2 Dudok Verpalen
Baue van de Laarschot
Tijl Reinders
KG1 - A
14:30 - 15:30 Meisjes F1 Dudok Verpalen
Sietske van den Bosch
KG1 - C
14:30 - 15:30 Meisjes F2 Pippa Doelman
Dudok Verpalen
KG1 - D
14:30 - 15:30 Meisjes F3 Dudok Verpalen
Loes Dirven
Josephine Drixler
KG1 - C
14:30 - 15:30 Meisjes F4 Yinte van der Linden
Dudok Verpalen
KG1 - D
14:30 - 15:30 Meisjes F5 Dudok Verpalen
Yinte van der Linden
KG1 - B
14:30 - 15:30 Meisjes F6 Dudok Verpalen
Floor Paans
KG1 - B
15:30 - 16:30 Jongens 6E1 Dudok Verpalen
Jules Hijkoop
Thom Willems
KG1 - AB
15:30 - 16:30 Jongens 6E2 Dudok Verpalen
Mees Hijkoop
KG1 - AB
15:30 - 16:30 Meisjes 6E1 Dudok Verpalen
Yinte van der Linden
KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E2 Dudok Verpalen
Tijl Reinders
KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E3 Suze Hemmer
Dudok Verpalen
KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E4 Yinte van der Linden
Dudok Verpalen
KG1 - CD
15:30 - 16:30 Meisjes 6E5 Josephine Drixler
Dudok Verpalen
Tim Hokke
KG2 - A
15:30 - 16:30 Meisjes 6E6 Loes Dirven
Dudok Verpalen
Tim Hokke
KG2 - B
15:30 - 16:30 Meisjes 6E7 Sietske van den Bosch
Dudok Verpalen
Tim Hokke
KG2 - C
15:30 - 16:30 Meisjes 6E8 Floor Paans
Dudok Verpalen
Tim Hokke
KG2 - D
16:30 - 17:30 Jongens 8E1 Joris van Iersel KG2 - CD
16:30 - 17:30 Jongens 8E2 KG1 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 8E3 KG1 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E1 Lise van der Smissen
Dudok Verpalen
KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E2 Fleur van Loon
Dudok Verpalen
KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E3 Isis Arrendell
Dudok Verpalen
KG1 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 8E4 Dudok Verpalen
Tim Hokke
Kiki Eijkemans
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E5 Jade van der Maas
Dudok Verpalen
Tim Hokke
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 8E6 Eva Hochstenbach
Dudok Verpalen
Tim Hokke
KG2 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes C6 Merel Kooijman KG3 - AB
17:30 - 18:30 Jongens B2 KG2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens C1 Puck van Beek KG1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens D2 Max Melis KG3 - CD
17:30 - 20:00 Meisjes A1 Tim Hokke
Dudok Verpalen
KG1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes B3 Hans Nijhuis
Karina van der Put
KG2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes C3 Bianca Zuijdwijk KG4 - CD Eigen trainer
17:30 - 18:30 Meisjes C4 Annet Beuzenberg
Daniëlle Zweegers
Ruben Veldkamp
KG4 - AB Eigen Trainer
18:00 - 19:00 Meisjes C7 Laurijn van Meerwijk KG6
18:30 - 19:30 Jongens A2 KG2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens A4 Timo van Haagen KG2 - AB
18:30 - 19:30 Jongens B3 KG4 - CD
18:30 - 20:00 Jongens D1 Laurent van Aert
Teun UitdeHaag
KG3 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A5 Saskia de Pont KG4 - AB Eigen Trainer
18:30 - 19:30 Meisjes A7 Barbara Fuchs
Henk-Jan Drenth
KG5 Eigen Trainer
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Jan Broeder KG1 - CD
19:00 - 20:00 Heren J2 Joris Staal
Sjors Peereboom
Zeff Drent
KG3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 02 (O) Rutger Mensen KG2 - CD
19:30 - 20:30 Dames 07 Esmee van Loon
Fleur Houdijk
KG4 - CD
19:30 - 20:30 Dames A Carin Gons
Liselotte de Hommel
KG2 - AB
19:30 - 20:30 Dames J2 Eefje Broeder
Sabine Schul
KG4 - AB
19:30 - 20:30 Dames J3 KG5
19:30 - 20:00 Jongens A2 KG6
20:00 - 21:00 Heren 03 Dudok Verpalen KG1 - AB
20:00 - 21:00 Heren 04 David Claessen
Maarten van de Waart
KG1 - CD
20:00 - 21:00 Heren 07 Boris van den Bemd
Kars Luijerink
KG3 - AB
20:00 - 21:00 Heren 08 KG3 - CD
20:30 - 21:30 Veteranen X Gerard Westen KG2 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens D3 Alain D Aubioul
Ieke Groote Schaarsberg
KG2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes D3 Julie van der Haar
Vere Hannessen
KG2 - AB
17:00 - 18:30 Jongens A1 Pim Wijzenbeek KG1 - CD
17:00 - 18:00 Jongens D1 Dudok Verpalen KG6
17:00 - 18:00 Jongens D2 KG6
17:00 - 18:00 Meisjes B4 Giel Kuijper KG3 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes B5 Linda Mosterdijk KG3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes B7 Olivier Pulles KG4 - AB
17:00 - 18:00 Meisjes D4 Laurijn van Meerwijk KG5
17:00 - 18:00 Meisjes D7 Guusje Hogenbosch
Willemijn Axt
KG1 - AB
17:30 - 18:30 Jongens C3 Lente Driessen KG2 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes B1 Jan Broeder KG2 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes D5 Evie Dankerlui
Ieke Groote Schaarsberg
KG4 - CD
18:00 - 19:00 Jongens A3 Jean-Pierre Damme
Jeroen Verhoeven
KG5 Eigen Trainer
18:00 - 19:30 Jongens B1 Bart de Raad
Onno Hannessen
KG3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes C5 Ronald de Bie
Tim Hellemons
KG6 Eigen Trainer
18:30 - 20:30 Dames 01 Dudok Verpalen
Tim Brekelmans
KG2
18:30 - 20:30 Heren 01 Pim Wijzenbeek KG1
18:30 - 20:00 Meisjes A6 Astrid Husman
Lonneke van Wamel
Nils Marcus
Siger Baars
Tijn Janson
KG4 - AB
18:30 - 19:30 Meisjes A7 Stijn Bervoets KG4 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B2 Jan Broeder KG3 - AB
19:00 - 20:00 Meisjes A4 Margo Paulussen KG5 Eigen Trainer
19:00 - 20:00 Meisjes D6 Carlo Bredt KG6
19:30 - 20:30 Dames 06 KG3 - CD
19:30 - 20:30 Dames 08 KG3 - AB
19:30 - 20:30 Meisjes A3 Klaas Bedaux KG4 - CD Eigen Trainer
20:30 - 21:30 Dames 04 Lenneke Speekenbrink
Noortje Kleijnen
KG1 - CD
20:30 - 21:30 Heren A Joris van de Laarschot
Wouter Michielsen
KG2 - CD
20:30 - 21:30 Heren B Henk-Jan Drenth KG2 - AB
20:30 - 21:30 Heren C Bart Godijn
Kees-Jan van Harten
KG3
20:30 - 21:30 Meisjes A2 KG1 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 Jongens 6E1 Dudok Verpalen
Daan van der Smissen
Marian ten Brink
KG6 - AB
16:30 - 17:30 Jongens 6E2 Dudok Verpalen
Marian ten Brink
Elise van de Made
KG6 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes 6E1 Annelotte Meinema
Dudok Verpalen
KG4 - D
16:30 - 17:30 Meisjes 6E2 Dudok Verpalen
Phéline Dames
Saar van den Beemt
KG4 - C
16:30 - 17:30 Meisjes 6E3 Minke Bastiaansen
Willemijn Couwenberg
Dudok Verpalen
KG4 - B
16:30 - 17:30 Meisjes 6E4 Luka Eshuis
Dudok Verpalen
Lieke Schuyleman
KG4 - A
16:30 - 17:30 Meisjes 6E5 Bjorn Sprenkels
Dudok Verpalen
Marian ten Brink
KG5 - AB
16:30 - 17:30 Meisjes 6E6 Arlynn Veldink
Stijn Huijs
Dudok Verpalen
Marian ten Brink
KG5 - CD
17:00 - 18:00 Jongens C2 Joris van Iersel KG3 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C1 Daan Dekkers
Pleun Dano
KG1 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C2 Cato Bracco Gartner
Isabelle van Oers
KG1 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes C4 Annemoon Zwaal
Willemijn Zwaal
KG3 - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Else Bastiaansen
Tim Hokke
KG2 - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Rosalie Zwaal KG2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens 8E1 Han-Fred de Wolf
Dudok Verpalen
Daan van der Smissen
KG6 - AB
17:30 - 18:30 Jongens 8E2 Ties Vergroesen
Dudok Verpalen
KG6 - CD
17:30 - 18:30 Meisjes 8E1 Annelotte Meinema
Dudok Verpalen
KG4 - D
17:30 - 18:30 Meisjes 8E2 Lise van der Smissen
Dudok Verpalen
Bjorn Sprenkels
KG4 - C
17:30 - 18:30 Meisjes 8E3 Minke Bastiaansen
Willemijn Couwenberg
Dudok Verpalen
KG4 - B
17:30 - 18:30 Meisjes 8E4 Luka Eshuis
Dudok Verpalen
Lieke Schuyleman
KG4 - A
17:30 - 18:30 Meisjes 8E5 Dudok Verpalen
Phéline Dames
Saar van den Beemt
KG5 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes 8E6 Arlynn Veldink
Stijn Huijs
Dudok Verpalen
KG5 - CD
18:00 - 19:30 Jongens B2 KG3 - CD
18:30 - 20:00 Jongens B1 Bart de Raad
Onno Hannessen
KG1 - AB
18:30 - 20:30 Jongens C1 Puck van Beek KG2 - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A1 Tim Hokke KG1 - CD
18:30 - 19:30 Meisjes B8 KG5 eigen trainer
18:30 - 19:30 Meisjes C6 Merel Kooijman KG4 - AB Eigen Trainer
18:30 - 19:30 Meisjes C7 KG4 - CD Eigen Trainer
19:00 - 20:00 Meisjes C3 Annemoon Zwaal
Willemijn Zwaal
KG2 - CD
19:30 - 21:00 Jongens A2 KG3 - CD
20:00 - 21:30 Dames J4 KG2 - CD
Zaterdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:00 PRE Ivo Cloots KG5
09:00 - 10:00 PRE Ivo Cloots KG6