2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg

Wedstrijdschema

Meisjes A
MA1 - Push MA1
12:10 - KG1
Thuis
MA2 - Hoco MA2
14:15 - KG2
Thuis
MA3 - HSD MA1
14:15 - KG3
Thuis
MA4 - Pelikaan MA5
16:05 - KG2
Thuis
MA5 - Push MA5
17:40 - KG1
Thuis
MA6 - HC Walcheren MA3
13:00
Uit
MA7 - Push MA8
12:25
Uit
Meisjes B
MB2 - Etten-Leur MB1
10:35 - KG2
Thuis
MB3 - Pelikaan MB2
12:25 - KG3
Thuis
MB4 - Breda MB4
11:40
Uit
MB5 - Breda MB5
16:05 - KG3
Thuis
MB6 - HCP MB4
12:30
Uit
Meisjes C
MC1 - Push MC1
08:45
Uit
MC2 - Etten-Leur MC1
08:30 - KG1
Thuis
MC3 - HC Walcheren MC1
13:00
Uit
MC4 - Etten-Leur MC4
12:25 - KG2
Thuis
MC5 - Push MC7
11:40 - KG4
Thuis
MC6 - Zundert MC1
10:30
Uit
MC7 - Push MC11
10:05 - KG4
Thuis
Meisjes D
MD1 - Push MD1
10:20 - KG1
Thuis
MD2 - Breda MD1
08:30
Uit
MD4 - Zevenbergen MD1
12:35
Uit
MD5 - Push MD9
08:45 - KG3
Thuis
MD6 - Breda MD7
10:35 - KG3
Thuis
MD7 - mhct MD3
09:15
Uit
Meisjes E
M6E1 - Tempo M6E1
09:15
Uit
M6E2 - Breda M6E1
08:45
Uit
M6E3 - Breda M6E3
12:00 - KG5
Thuis
M6E4 - Push M6E4
12:00 - KG5
Thuis
M6E5 - Breda M6E5
14:15 - KG5
Thuis
M6E6 - HCP M6E2
08:30
Uit
M6E7 - Liberty M6E2
10:20 - KG5
Thuis
M6E8 - Oudenbosch M6E1
09:55
Uit
M8E1 - Push M8E1
10:05
Uit
M8E2 - Tempo M8E2
12:00 - KG6
Thuis
M8E3 - Push M8E5
12:35
Uit
M8E4 - HSD M8E1
14:15 - KG6
Thuis
M8E5 - Breda M8E1
10:20 - KG6
Thuis
Jongens A
JA1 - Berkel Enschot JA1
15:50 - KG1
Thuis
JA3 - Breda JA3
16:25
Uit
Jongens B
JB1 - Pelikaan JB1
14:00 - KG1
Thuis
JB3 - HCP JB1
17:55 - KG2
Thuis
Jongens C
JC1 - Breda JC1
10:20
Uit
JC2 - Etten-Leur JC1
11:00
Uit
JC3 - Push JC3
09:00
Uit
Jongens D
JD1 - Pelikaan JD1
08:25
Uit
JD2 - Tempo JD1
08:45 - KG2
Thuis
JD3 - Breda JD4
14:35
Uit
Jongens E
J6E1 - Breda J6E3
13:15
Uit
J6E2 - Breda J6E1
10:20 - KG5
Thuis
J8E1 - Push J8E1
09:45
Uit
J8E2 - Push J8E2
n.n.b.
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten