2022.09.18 M010-1 .jpg 2023-08-20 breda cup-00028.jpg 2023-08-20 breda cup-00063.jpg 2023-08-20 breda cup-00158.jpg 2023-08-20 breda cup-00598.jpg 2023-08-20 breda cup-00639.jpg 2023-08-20 breda cup-00900.jpg 2023-08-20 breda cup-01038.jpg 2023-08-20 breda cup-01359.jpg 2023-08-20 breda cup-01724.jpg 2023-08-20 breda cup-01840.jpg 2023-08-20 breda cup-01898.jpg 2023-08-20 breda cup-02144.jpg 2023-08-20 breda cup-02193.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00046.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00224.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00355.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00382.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00389.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00083.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00208.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00239.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00499.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00635.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00891.jpg 2023.05.14 Lustrum 8.jpg Slider 1.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg _DSC7157.jpg

Meisjes O12-2 (MD2)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Lotte Kuijpers
Trainer Lotte Kuijpers
Manager Marieke Vesters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Teteringen MO12-1 Zwart-Wit MO12-2 14:10

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Prinsenbeek MO12-1 8 19 6 1 1
2 Rapide MO12-1-mix 7 10 3 1 3
3 Teteringen MO12-1 5 10 3 1 1
4 Zwart-Wit MO12-2 6 5 1 2 3
5 Etten-Leur MO12-1 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
1 jun MHCT MO12-1 14:10 uit
8 jun HC Etten-Leur MO12-1 08:45 thuis - WV2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 2 MAART 2024
Prinsenbeek MO12-1 Etten-Leur MO12-1 (6-1)final
Rapide MO12-1-mix Zwart-Wit MO12-2 (1-2)final
ZATERDAG 9 MAART 2024
Etten-Leur MO12-1 Rapide MO12-1-mix (0-2)final
Teteringen MO12-1 Prinsenbeek MO12-1 (2-2)final
ZATERDAG 16 MAART 2024
Prinsenbeek MO12-1 Zwart-Wit MO12-2 (3-0)final
Teteringen MO12-1 Etten-Leur MO12-1 (4-2)final
ZATERDAG 23 MAART 2024
Zwart-Wit MO12-2 Teteringen MO12-1 (0-2)final
Rapide MO12-1-mix Prinsenbeek MO12-1 (2-0)final
ZATERDAG 6 APRIL 2024
Etten-Leur MO12-1 Zwart-Wit MO12-2 (3-3)final
Teteringen MO12-1 Rapide MO12-1-mix (2-0)final
ZATERDAG 13 APRIL 2024
Etten-Leur MO12-1 Prinsenbeek MO12-1 (1-4)final
Zwart-Wit MO12-2 Rapide MO12-1-mix (2-2)final
ZATERDAG 20 APRIL 2024
Prinsenbeek MO12-1 Teteringen MO12-1 (4-2)final
VRIJDAG 17 MEI 2024
Rapide MO12-1-mix Etten-Leur MO12-1 (5-1)final
DINSDAG 21 MEI 2024
Prinsenbeek MO12-1 Rapide MO12-1-mix (3-2)scheduled
ZATERDAG 25 MEI 2024
Zwart-Wit MO12-2 Prinsenbeek MO12-1 (0-1)final