2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg

Zaal Meisjes O14-12 (MC12)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Daan Dekkers
Coach Mayra Hos
Manager Margot Kouwenhoven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit MO14-12-C Breda MO14-12-C 13:00
Push MO14-2 Breda MO14-12-C 13:50
Zwart-Wit MO14-12-C Push MO14-2 14:40

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goirle MO14-1 8 22 7 1 0
2 Etten-Leur MO14-1 10 17 5 2 3
3 Tilburg MO14-2 8 13 4 1 3
4 Breda MO14-12-C 8 11 3 2 3
5 Zwart-Wit MO14-12-C 10 11 3 2 5
6 Pelikaan MO14-1 8 10 3 1 4
7 Push MO14-2 8 1 0 1 7

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 feb B.H.V. Push MO14-2 14:40 thuis
4 feb BH&BC Breda MO14-12-C 13:00 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Zwart-Wit MO14-12-C Tilburg MO14-2 (4-7)final
Pelikaan MO14-1 Tilburg MO14-2 (2-3)final
Zwart-Wit MO14-12-C Pelikaan MO14-1 (3-3)final
Etten-Leur MO14-1 Goirle MO14-1 (2-4)scheduled
Goirle MO14-1 Push MO14-2 (12-1)final
Etten-Leur MO14-1 Push MO14-2 (8-0)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Pelikaan MO14-1 Push MO14-2 (3-1)final
Push MO14-2 Zwart-Wit MO14-12-C (2-6)final
Pelikaan MO14-1 Zwart-Wit MO14-12-C (1-0)final
Breda MO14-12-C Etten-Leur MO14-1 (3-4)scheduled
Tilburg MO14-2 Etten-Leur MO14-1 (4-4)final
Breda MO14-12-C Tilburg MO14-2 (3-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Push MO14-2 Etten-Leur MO14-1 (2-2)scheduled
Etten-Leur MO14-1 Pelikaan MO14-1 (4-2)scheduled
Push MO14-2 Pelikaan MO14-1 (1-3)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Breda MO14-12-C Zwart-Wit MO14-12-C (4-4)final
Zwart-Wit MO14-12-C Goirle MO14-1 (3-5)final
Breda MO14-12-C Goirle MO14-1 (3-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Goirle MO14-1 Zwart-Wit MO14-12-C (5-3)final
Zwart-Wit MO14-12-C Etten-Leur MO14-1 (0-6)final
Goirle MO14-1 Etten-Leur MO14-1 (4-1)final
Tilburg MO14-2 Push MO14-2 (5-2)final
Breda MO14-12-C Push MO14-2 (3-2)final
Tilburg MO14-2 Breda MO14-12-C (5-6)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Goirle MO14-1 Pelikaan MO14-1 (3-1)final
Etten-Leur MO14-1 Tilburg MO14-2 (4-3)scheduled
Breda MO14-12-C Pelikaan MO14-1 (3-2)final
Tilburg MO14-2 Zwart-Wit MO14-12-C (3-6)final
Etten-Leur MO14-1 Zwart-Wit MO14-12-C (2-3)scheduled
Goirle MO14-1 Breda MO14-12-C (5-3)final