2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg

Zaal Meisjes O12-4 (MD4)

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Mats Ponte
Manager Suzanne Flantua

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Teteringen MO12-2 Etten-Leur MO12-3 10:15
Pelikaan MO12-3 Etten-Leur MO12-3 11:05
Teteringen MO12-2 Pelikaan MO12-3 11:55

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapide MO12-1 10 23 7 2 1
2 Zevenbergen MO12-1 10 21 7 0 3
3 Pelikaan MO12-3 9 20 6 2 1
4 Breda MO12-3 9 12 3 3 3
5 Etten-Leur MO12-3 9 9 3 0 6
6 Zwart-Wit MO12-4 9 6 2 0 7
7 Teteringen MO12-2 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb BH&BC Breda MO12-3 13:10 thuis
12 feb MHC Rapide MO12-1 11:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Breda MO12-3 Pelikaan MO12-3 (2-5)final
Zwart-Wit MO12-4 Pelikaan MO12-3 (1-6)final
Etten-Leur MO12-3 Zevenbergen MO12-1 (3-0)final
Breda MO12-3 Zwart-Wit MO12-4 (4-1)final
Zevenbergen MO12-1 Rapide MO12-1 (2-3)final
Etten-Leur MO12-3 Rapide MO12-1 (2-5)scheduled
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Rapide MO12-1 Etten-Leur MO12-3 (5-0)scheduled
Etten-Leur MO12-3 Zwart-Wit MO12-4 (0-5)scheduled
Teteringen MO12-2 Breda MO12-3 (4-4)final
Rapide MO12-1 Zwart-Wit MO12-4 (4-2)scheduled
Breda MO12-3 Zevenbergen MO12-1 (2-4)final
Teteringen MO12-2 Zevenbergen MO12-1 (3-8)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Rapide MO12-1 Zevenbergen MO12-1 (5-10)scheduled
Zevenbergen MO12-1 Pelikaan MO12-3 (2-5)final
Rapide MO12-1 Pelikaan MO12-3 (5-5)scheduled
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Zwart-Wit MO12-4 Teteringen MO12-2 (4-3)scheduled
Etten-Leur MO12-3 Teteringen MO12-2 (3-1)scheduled
Zwart-Wit MO12-4 Etten-Leur MO12-3 (2-5)scheduled
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Pelikaan MO12-3 Rapide MO12-1 (1-3)scheduled
Teteringen MO12-2 Rapide MO12-1 (1-2)scheduled
Pelikaan MO12-3 Teteringen MO12-2 (4-1)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Zevenbergen MO12-1 Breda MO12-3 (7-2)final
Breda MO12-3 Etten-Leur MO12-3 (1-5)scheduled
Zevenbergen MO12-1 Etten-Leur MO12-3 (5-1)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Breda MO12-3 Teteringen MO12-2 (3-1)final
Rapide MO12-1 Teteringen MO12-2 (3-1)scheduled
Breda MO12-3 Rapide MO12-1 (2-2)final
Pelikaan MO12-3 Zwart-Wit MO12-4 (3-2)final
Zwart-Wit MO12-4 Zevenbergen MO12-1 (5-0)scheduled
Pelikaan MO12-3 Zevenbergen MO12-1 (5-0)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Zevenbergen MO12-1 Zwart-Wit MO12-4 (6-0)final
Teteringen MO12-2 Zwart-Wit MO12-4 (4-1)final
Zevenbergen MO12-1 Teteringen MO12-2 (6-1)final
Etten-Leur MO12-3 Pelikaan MO12-3 (1-5)final
Pelikaan MO12-3 Breda MO12-3 (1-1)final
Etten-Leur MO12-3 Breda MO12-3 (1-4)final