2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg 2022.09.18 M010-1 .jpg

Heren 30-04 (HVD)

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lucas Bagchus
Aanvoerder Daniƫl Rompa
Keeper Claudio Stoppazzoni

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H30-5 Etten-Leur H30-2 9:30
Walcheren H30-1 Warande H30-1 10:30
HSD H30-1 Warande H30-2 13:30
Tempo H30-2 DDHC H30-1 14:30
Push H30-3 Rapid H30-1 15:15

Verslagen

Tegenstander Datum
Hockeyclub Schouwen Duiveland H30-1 18-9-2022

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapid H30-1 3 9 3 0 0
2 Push H30-3 3 9 3 0 0
3 DDHC H30-1 2 6 2 0 0
4 Warande H30-1 2 6 2 0 0
5 HSD H30-1 3 4 1 1 1
6 Walcheren H30-1 2 3 1 0 1
7 Etten-Leur H30-2 3 3 1 0 2
8 Breda H30-5 2 1 0 1 1
9 Tempo H30-2 2 0 0 0 2
10 Warande H30-2 3 0 0 0 3
11 Zwart-Wit H30-4 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
9 okt HC Etten-Leur H30-2 10:20 uit
16 okt MHC De Warande H30-1 16:20 thuis - Tulp Keukens Veld
30 okt DDHC H30-1 11:00 uit
6 nov MHC Tempo H30-2 n.n.b thuis
13 nov HC Walcheren H30-1 15:00 uit
20 nov BH&BC Breda H30-5 n.n.b thuis
27 nov MHC De Warande H30-2 n.n.b uit
5 mrt B.H.V. Push H30-3 n.n.b thuis
12 mrt Hockeyclub Schouwen Duiveland H30-1 n.n.b thuis
19 mrt G.H.C. RAPID H30-1 n.n.b thuis
2 apr HC Etten-Leur H30-2 n.n.b thuis
16 apr MHC De Warande H30-1 n.n.b uit
23 apr DDHC H30-1 n.n.b thuis
14 mei MHC Tempo H30-2 n.n.b uit
21 mei HC Walcheren H30-1 n.n.b thuis
4 jun BH&BC Breda H30-5 n.n.b uit
11 jun MHC De Warande H30-2 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Warande H30-1 Warande H30-2 (3-0)scheduled
Etten-Leur H30-2 DDHC H30-1 (2-5)scheduled
HSD H30-1 Breda H30-5 (1-1)final
Rapid H30-1 Walcheren H30-1 (7-2)final
Push H30-3 Zwart-Wit H30-4 (2-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Warande H30-2 Push H30-3 (1-3)scheduled
Tempo H30-2 Etten-Leur H30-2 (0-1)scheduled
HSD H30-1 Zwart-Wit H30-4 (7-1)final
Breda H30-5 Rapid H30-1 (0-7)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Etten-Leur H30-2 Walcheren H30-1 (0-7)final
DDHC H30-1 Warande H30-2 (4-0)final
Rapid H30-1 Zwart-Wit H30-4 (8-1)scheduled
Warande H30-1 Tempo H30-2 (1-0)final
Push H30-3 HSD H30-1 (3-1)scheduled