2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg 2022.09.18 M010-1 .jpg

Heren 30-03 (HVC)

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Bart Godijn
Aanvoerder Kees-Jan van Harten

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP H30-2 Breda H30-4 10:15
Dommel H30-1 Den Bosch H30-3 10:30
Drunen H30-1 Olympia H30-1 12:15
Berkel-Enschot H30-2 Oirschot H30-1 12:15
Tempo H30-1 Waalwijk H30-1 12:45
Zwart-Wit H30-3 DES H30-1 16:20

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drunen H30-1 3 9 3 0 0
2 Breda H30-4 3 9 3 0 0
3 Den Bosch H30-3 3 7 2 1 0
4 DES H30-1 3 6 2 0 1
5 MEP H30-2 3 4 1 1 1
6 Zwart-Wit H30-3 3 3 1 0 2
7 Tempo H30-1 3 3 1 0 2
8 Waalwijk H30-1 3 3 1 0 2
9 Oirschot H30-1 3 3 1 0 2
10 Dommel H30-1 2 1 0 1 1
11 Berkel-Enschot H30-2 3 1 0 1 2
12 Olympia H30-1 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MHC DES H30-1 16:20 thuis - Tulp Keukens Veld
9 okt HC Oirschot H30-1 14:30 uit
16 okt HC Waalwijk H30-1 14:35 thuis - Tulp Keukens Veld
30 okt MHC Tempo H30-1 n.n.b uit
6 nov Berkel Enschot H30-2 n.n.b thuis
13 nov MHCD H30-1 n.n.b thuis
20 nov MHC MEP H30-2 n.n.b uit
27 nov MHCdeDommel H30-1 n.n.b thuis
5 mrt MHC Olympia H30-1 n.n.b thuis
12 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch H30-3 n.n.b uit
19 mrt BH&BC Breda H30-4 n.n.b thuis
26 mrt MHC DES H30-1 n.n.b uit
2 apr HC Oirschot H30-1 n.n.b thuis
16 apr HC Waalwijk H30-1 n.n.b uit
23 apr MHC Tempo H30-1 n.n.b thuis
14 mei Berkel Enschot H30-2 n.n.b uit
21 mei MHCD H30-1 n.n.b uit
4 jun MHC MEP H30-2 n.n.b thuis
11 jun MHCdeDommel H30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Breda H30-4 Tempo H30-1 (3-1)final
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-5)scheduled
Dommel H30-1 MEP H30-2 (1-1)scheduled
Oirschot H30-1 Drunen H30-1 (1-4)final
DES H30-1 Waalwijk H30-1 (1-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MEP H30-2 Olympia H30-1 (6-4)final
Zwart-Wit H30-3 Den Bosch H30-3 (0-2)scheduled
Waalwijk H30-1 Oirschot H30-1 (1-2)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Breda H30-4 (2-4)final
Drunen H30-1 Dommel H30-1 (2-1)scheduled
Tempo H30-1 DES H30-1 (4-8)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Drunen H30-1 (1-5)final
DES H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled
Breda H30-4 Zwart-Wit H30-3 (2-1)final
Oirschot H30-1 Tempo H30-1 (0-7)final
Den Bosch H30-3 MEP H30-2 (3-1)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)scheduled