2022.09.18 M010-1 .jpg 2023-08-20 breda cup-00028.jpg 2023-08-20 breda cup-00063.jpg 2023-08-20 breda cup-00158.jpg 2023-08-20 breda cup-00598.jpg 2023-08-20 breda cup-00639.jpg 2023-08-20 breda cup-00900.jpg 2023-08-20 breda cup-01038.jpg 2023-08-20 breda cup-01359.jpg 2023-08-20 breda cup-01724.jpg 2023-08-20 breda cup-01840.jpg 2023-08-20 breda cup-01898.jpg 2023-08-20 breda cup-02144.jpg 2023-08-20 breda cup-02193.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00046.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00224.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00355.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00382.jpg 2023-11-12 zwartwitdames1-mepdames1-00389.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00083.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00208.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00239.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00499.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00635.jpg 2023-11-12 zwartwitheren1-hodheren1-00891.jpg 2023.05.14 Lustrum 8.jpg Slider 1.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg _DSC7157.jpg
Afgelaste Wedstrijden
Totaal: 1 thuiswedstrijd(en) en 0 uitwedstrijd(en) afgelast

zaterdag 2 maart 2024
Tijd T/U Team Tegen team
- Thuis Jongens O18-1 (JA1) Ring Pass Delft JO18-1

Heren 30-03 (HVC)

Ondersteuning

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Drunen H30-1 22 53 17 2 3
2 DES H30-1 22 50 16 2 4
3 Den Bosch H30-3 22 40 12 4 6
4 Breda H30-5 22 34 11 1 10
5 Waalwijk H30-1 22 34 11 1 10
6 Tempo H30-1 21 33 10 3 8
7 Dommel H30-1 22 31 9 4 9
8 MEP H30-2 21 29 10 2 9
9 Zwart-Wit H30-3 22 24 7 3 12
10 Berkel-Enschot H30-2 22 21 6 3 13
11 Olympia H30-1 22 14 4 2 16
12 Oirschot H30-1 22 13 4 1 17

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Breda H30-5 Tempo H30-1 (3-1)final
Oirschot H30-1 Drunen H30-1 (1-4)final
DES H30-1 Waalwijk H30-1 (1-2)final
Olympia H30-1 Zwart-Wit H30-3 (0-5)scheduled
Dommel H30-1 MEP H30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
MEP H30-2 Olympia H30-1 (6-4)final
Zwart-Wit H30-3 Den Bosch H30-3 (0-2)scheduled
Waalwijk H30-1 Oirschot H30-1 (1-2)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Breda H30-5 (2-4)final
Drunen H30-1 Dommel H30-1 (2-1)scheduled
Tempo H30-1 DES H30-1 (4-8)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Drunen H30-1 (1-5)final
DES H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled
Breda H30-5 Zwart-Wit H30-3 (2-1)final
Oirschot H30-1 Tempo H30-1 (0-7)final
Den Bosch H30-3 MEP H30-2 (3-1)final
WOENSDAG 28 SEPTEMBER 2022
Den Bosch H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)scheduled
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
MEP H30-2 Breda H30-5 (3-6)final
Dommel H30-1 Den Bosch H30-3 (2-5)final
Berkel-Enschot H30-2 Oirschot H30-1 (4-2)final
Drunen H30-1 Olympia H30-1 (7-0)final
Zwart-Wit H30-3 DES H30-1 (2-4)scheduled
DONDERDAG 6 OKTOBER 2022
Tempo H30-1 Drunen H30-1 (2-2)scheduled
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Waalwijk H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (2-0)final
DES H30-1 MEP H30-2 (5-0)scheduled
Den Bosch H30-3 Olympia H30-1 (6-0)final
Breda H30-5 Dommel H30-1 (3-0)final
Oirschot H30-1 Zwart-Wit H30-3 (1-3)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
MEP H30-2 Oirschot H30-1 (5-1)final
Dommel H30-1 DES H30-1 (2-8)final
Drunen H30-1 Den Bosch H30-3 (2-0)final
Olympia H30-1 Breda H30-5 (1-2)final
Berkel-Enschot H30-2 Tempo H30-1 (6-5)final
Zwart-Wit H30-3 Waalwijk H30-1 (1-4)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Olympia H30-1 Dommel H30-1 (4-4)final
DONDERDAG 20 OKTOBER 2022
Tempo H30-1 Waalwijk H30-1 (2-0)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Waalwijk H30-1 MEP H30-2 (2-1)final
Berkel-Enschot H30-2 Drunen H30-1 (2-4)final
DES H30-1 Olympia H30-1 (7-4)final
Oirschot H30-1 Dommel H30-1 (4-3)final
Tempo H30-1 Zwart-Wit H30-3 (5-2)final
Breda H30-5 Den Bosch H30-3 (1-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Dommel H30-1 Waalwijk H30-1 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 Berkel-Enschot H30-2 (4-1)scheduled
Drunen H30-1 Breda H30-5 (5-4)scheduled
Den Bosch H30-3 DES H30-1 (3-6)scheduled
MEP H30-2 Tempo H30-1 (5-4)scheduled
Olympia H30-1 Oirschot H30-1 (5-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Tempo H30-1 Dommel H30-1 (14-3)final
Oirschot H30-1 Den Bosch H30-3 (1-4)final
DES H30-1 Breda H30-5 (3-1)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 MEP H30-2 (4-2)final
Zwart-Wit H30-3 Drunen H30-1 (2-3)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Dommel H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (7-1)final
MEP H30-2 Zwart-Wit H30-3 (4-2)scheduled
Den Bosch H30-3 Waalwijk H30-1 (1-2)final
Olympia H30-1 Tempo H30-1 (2-9)scheduled
DES H30-1 Drunen H30-1 (0-2)scheduled
Breda H30-5 Oirschot H30-1 (3-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Breda H30-5 (3-2)scheduled
Zwart-Wit H30-3 Dommel H30-1 (0-5)scheduled
Berkel-Enschot H30-2 Olympia H30-1 (7-3)final
Tempo H30-1 Den Bosch H30-3 (3-0)scheduled
Drunen H30-1 MEP H30-2 (5-2)scheduled
Oirschot H30-1 DES H30-1 (1-1)scheduled
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Waalwijk H30-1 Olympia H30-1 (6-3)final
ZONDAG 5 MAART 2023
MEP H30-2 Dommel H30-1 (3-2)final
Berkel-Enschot H30-2 Den Bosch H30-3 (2-4)final
Waalwijk H30-1 DES H30-1 (1-2)scheduled
Drunen H30-1 Oirschot H30-1 (11-0)final
Zwart-Wit H30-3 Olympia H30-1 (1-1)final
Tempo H30-1 Breda H30-5 (2-2)final
ZONDAG 12 MAART 2023
Dommel H30-1 Drunen H30-1 (5-5)final
DES H30-1 Tempo H30-1 (4-6)final
Olympia H30-1 MEP H30-2 (3-4)final
Den Bosch H30-3 Zwart-Wit H30-3 (1-1)final
Breda H30-5 Berkel-Enschot H30-2 (4-2)final
DONDERDAG 16 MAART 2023
Oirschot H30-1 Waalwijk H30-1 (4-1)final
ZONDAG 19 MAART 2023
MEP H30-2 Den Bosch H30-3 (3-3)final
Berkel-Enschot H30-2 DES H30-1 (3-2)final
Drunen H30-1 Waalwijk H30-1 (3-4)final
Tempo H30-1 Oirschot H30-1 (6-1)final
Zwart-Wit H30-3 Breda H30-5 (2-1)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Den Bosch H30-3 Dommel H30-1 (5-1)final
Olympia H30-1 Drunen H30-1 (1-8)final
DES H30-1 Zwart-Wit H30-3 (12-0)final
Oirschot H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (6-1)final
Breda H30-5 MEP H30-2 (3-0)final
Waalwijk H30-1 Tempo H30-1 (1-3)scheduled
ZONDAG 2 APRIL 2023
Drunen H30-1 Tempo H30-1 (5-2)final
Dommel H30-1 Breda H30-5 (4-2)final
Olympia H30-1 Den Bosch H30-3 (1-4)final
MEP H30-2 DES H30-1 (1-3)final
Berkel-Enschot H30-2 Waalwijk H30-1 (5-3)final
Zwart-Wit H30-3 Oirschot H30-1 (7-1)final
DONDERDAG 6 APRIL 2023
Dommel H30-1 Olympia H30-1 (4-3)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Waalwijk H30-1 Zwart-Wit H30-3 (3-2)final
Tempo H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (1-1)final
DES H30-1 Dommel H30-1 (5-2)final
Den Bosch H30-3 Drunen H30-1 (0-2)final
Oirschot H30-1 MEP H30-2 (0-1)final
Breda H30-5 Olympia H30-1 (4-2)final
WOENSDAG 19 APRIL 2023
Olympia H30-1 DES H30-1 (2-4)final
ZONDAG 23 APRIL 2023
Den Bosch H30-3 Breda H30-5 (1-0)final
MEP H30-2 Waalwijk H30-1 (5-4)final
Drunen H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (6-1)final
ZONDAG 7 MEI 2023
Zwart-Wit H30-3 Tempo H30-1 (5-3)final
ZONDAG 14 MEI 2023
Oirschot H30-1 Olympia H30-1 (2-5)final
Berkel-Enschot H30-2 Zwart-Wit H30-3 (2-2)final
DES H30-1 Den Bosch H30-3 (1-1)final
Breda H30-5 Drunen H30-1 (3-4)final
Waalwijk H30-1 Dommel H30-1 (3-3)final
Tempo H30-1 MEP H30-2 (2-3)scheduled
ZONDAG 21 MEI 2023
Den Bosch H30-3 Oirschot H30-1 (8-1)final
Olympia H30-1 Waalwijk H30-1 (6-0)final
Dommel H30-1 Tempo H30-1 (3-0)final
Drunen H30-1 Zwart-Wit H30-3 (4-3)scheduled
Breda H30-5 DES H30-1 (3-6)final
MEP H30-2 Berkel-Enschot H30-2 (8-0)scheduled
DONDERDAG 25 MEI 2023
Dommel H30-1 Oirschot H30-1 (5-1)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
Tempo H30-1 Olympia H30-1 (6-3)final
Waalwijk H30-1 Den Bosch H30-3 (6-5)final
Berkel-Enschot H30-2 Dommel H30-1 (1-6)final
Oirschot H30-1 Breda H30-5 (0-4)final
Zwart-Wit H30-3 MEP H30-2 (1-0)final
DONDERDAG 8 JUNI 2023
Drunen H30-1 DES H30-1 (0-5)scheduled
ZONDAG 11 JUNI 2023
DES H30-1 Oirschot H30-1 (9-1)final
Olympia H30-1 Berkel-Enschot H30-2 (5-3)final
MEP H30-2 Drunen H30-1 (5-4)scheduled
Breda H30-5 Waalwijk H30-1 (1-3)final
Den Bosch H30-3 Tempo H30-1 (2-0)final
DONDERDAG 15 JUNI 2023
Dommel H30-1 Zwart-Wit H30-3 (7-5)scheduled