2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg 2022.09.18 M010-1 .jpg

Heren 01

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Pieter Bos
Trainer Pieter Bos
Manager Bo van Willigen
Assistent Coach Miguel Koning
Assistent Trainer Miguel Koning
Fysiotherapeut Luuk Cavens
Keeper Matteo Gryspeerdt
Keeper Gijs Weenink

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Reigers H1 Alphen H1 14:45
Groningen H1 Zwart-Wit H1 14:45
Union H1 Xenios H1 14:45
Zoetermeer H1 HIC H1 14:45
Leonidas H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Qui Vive H1 Breda H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Xenios H1 3 9 3 0 0
2 Leonidas H1 3 7 2 1 0
3 Reigers H1 3 7 2 1 0
4 Berkel-Rodenrijs H1 3 6 2 0 1
5 Breda H1 3 5 1 2 0
6 Qui Vive H1 3 4 1 1 1
7 Alphen H1 3 4 1 1 1
8 Zwart-Wit H1 3 4 1 1 1
9 Union H1 3 3 0 3 0
10 Zoetermeer H1 3 0 0 0 3
11 Groningen H1 3 0 0 0 3
12 HIC H1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt GHHC Groningen H1 14:45 uit
9 okt MHC de Reigers H1 14:45 thuis - Tulp Keukens Veld
16 okt U.H.C.QUI VIVE H1 14:45 uit
30 okt R.H.V. Leonidas H1 14:45 thuis - Tulp Keukens Veld
6 nov HIC H1 n.n.b uit
13 nov Berkel Rodenrijs H1 14:45 thuis - Tulp Keukens Veld
20 nov BH&BC Breda H1 n.n.b uit
27 nov HC Alphen H1 14:45 thuis - Tulp Keukens Veld
5 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer H1 n.n.b uit
12 mrt Xenios H1 n.n.b thuis
19 mrt Union H1 n.n.b uit
26 mrt GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
2 apr MHC de Reigers H1 n.n.b uit
16 apr U.H.C.QUI VIVE H1 n.n.b thuis
23 apr R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
30 apr HIC H1 n.n.b thuis
7 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
14 mei BH&BC Breda H1 n.n.b thuis
21 mei HC Alphen H1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Zoetermeer H1 (5-4)final
Alphen H1 Xenios H1 (0-3)scheduled
Breda H1 Union H1 (3-3)final
Berkel-Rodenrijs H1 Groningen H1 (3-1)final
HIC H1 Reigers H1 (3-5)final
Leonidas H1 Qui Vive H1 (2-2)final
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Qui Vive H1 HIC H1 (11-3)final
Reigers H1 Berkel-Rodenrijs H1 (4-1)final
Groningen H1 Breda H1 (3-4)final
Union H1 Alphen H1 (4-4)final
Xenios H1 Zwart-Wit H1 (3-2)final
Zoetermeer H1 Leonidas H1 (1-2)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit H1 Union H1 (3-3)scheduled
Alphen H1 Groningen H1 (6-2)final
Breda H1 Reigers H1 (4-4)final
Berkel-Rodenrijs H1 Qui Vive H1 (2-1)final
HIC H1 Leonidas H1 (1-10)final
Xenios H1 Zoetermeer H1 (4-1)scheduled