2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg

Dames 30-01 (DVA)

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Birgit Segeren
Aanvoerder Carin Gons
Aanvoerder Liselotte de Hommel

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Best D30-1 Den Bosch D30-1 0:00
Nijmegen D30-1 Breda D30-1 0:00
Delta Venlo D30-1 Zwart-Wit D30-1 0:00
Breda D30-2 MOP D30-1 12:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D30-1 11 29 9 2 0
2 Nijmegen D30-1 11 29 9 2 0
3 MOP D30-1 11 20 6 2 3
4 Den Bosch D30-1 11 17 5 2 4
5 Zwart-Wit D30-1 11 14 4 2 5
6 Delta Venlo D30-1 11 10 3 1 7
7 Best D30-1 11 7 2 1 8
8 Breda D30-2 11 0 0 0 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt HC Delta Venlo D30-1 n.n.b uit
12 mrt NMHC Nijmegen D30-1 n.n.b thuis
19 mrt MHC Best D30-1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Den Bosch D30-1 Zwart-Wit D30-1 (5-4)final
Best D30-1 MOP D30-1 (1-6)final
Nijmegen D30-1 Delta Venlo D30-1 (8-0)final
Breda D30-1 Breda D30-2 (9-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Delta Venlo D30-1 Best D30-1 (2-1)final
MOP D30-1 Den Bosch D30-1 (1-2)final
Breda D30-2 Nijmegen D30-1 (0-6)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Breda D30-1 MOP D30-1 (3-1)scheduled
Zwart-Wit D30-1 Breda D30-2 (6-0)final
Best D30-1 Nijmegen D30-1 (0-5)final
Den Bosch D30-1 Delta Venlo D30-1 (2-0)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
MOP D30-1 Zwart-Wit D30-1 (4-4)final
Delta Venlo D30-1 Breda D30-1 (1-4)scheduled
Breda D30-2 Best D30-1 (0-1)scheduled
Nijmegen D30-1 Den Bosch D30-1 (2-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zwart-Wit D30-1 Delta Venlo D30-1 (7-0)final
Den Bosch D30-1 Best D30-1 (1-1)final
Breda D30-1 Nijmegen D30-1 (2-2)scheduled
MOP D30-1 Breda D30-2 (3-0)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Den Bosch D30-1 Breda D30-2 (5-2)final
Nijmegen D30-1 Zwart-Wit D30-1 (1-1)final
Delta Venlo D30-1 MOP D30-1 (1-4)final
Best D30-1 Breda D30-1 (1-4)final
WOENSDAG 19 OKTOBER 2022
Zwart-Wit D30-1 Breda D30-1 (3-6)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Breda D30-1 Den Bosch D30-1 (5-2)final
MOP D30-1 Nijmegen D30-1 (1-4)final
Breda D30-2 Delta Venlo D30-1 (4-5)scheduled
Zwart-Wit D30-1 Best D30-1 (2-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
MOP D30-1 Best D30-1 (4-1)final
Breda D30-2 Breda D30-1 (2-9)final
Delta Venlo D30-1 Nijmegen D30-1 (1-8)final
Zwart-Wit D30-1 Den Bosch D30-1 (0-1)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Best D30-1 Delta Venlo D30-1 (2-3)final
Nijmegen D30-1 Breda D30-2 (5-0)final
Breda D30-1 Zwart-Wit D30-1 (7-0)scheduled
Den Bosch D30-1 MOP D30-1 (0-5)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Delta Venlo D30-1 Den Bosch D30-1 (1-1)final
MOP D30-1 Breda D30-1 (2-2)scheduled
Nijmegen D30-1 Best D30-1 (4-1)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Den Bosch D30-1 Nijmegen D30-1 (0-1)scheduled
Breda D30-1 Delta Venlo D30-1 (6-1)final
Zwart-Wit D30-1 MOP D30-1 (0-5)final
Best D30-1 Breda D30-2 (3-1)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Breda D30-2 Zwart-Wit D30-1 (0-8)final