2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg 2022.09.18 M010-1 .jpg

Dames O25-3 (DJ3)

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Nena Kraaij
Aanvoerder Rikki Pieters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Oudenbosch DO25-1 Pelikaan DO25-4 11:00
Tempo DO25-2 Rapide DO25-1 13:00
Zwart-Wit DO25-3 Etten-Leur DO25-3 16:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rapide DO25-1 3 9 3 0 0
2 Tempo DO25-2 3 7 2 1 0
3 Etten-Leur DO25-3 3 6 2 0 1
4 Zwart-Wit DO25-3 3 4 1 1 1
5 Pelikaan DO25-4 3 0 0 0 3
6 Oudenbosch DO25-1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt HC Etten-Leur DO25-3 16:00 thuis - Ritchie Bros. Veld
9 okt R.M.H.C. de Pelikaan DO25-4 13:00 uit
16 okt MHC Tempo DO25-2 13:00 thuis - Veld 4
30 okt Oudenbosch DO25-1 n.n.b uit
6 nov MHC Rapide DO25-1 n.n.b thuis
13 nov HC Etten-Leur DO25-3 13:00 uit
20 nov R.M.H.C. de Pelikaan DO25-4 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Oudenbosch DO25-1 Etten-Leur DO25-3 (0-2)scheduled
Rapide DO25-1 Pelikaan DO25-4 (4-2)final
Tempo DO25-2 Zwart-Wit DO25-3 (3-3)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Zwart-Wit DO25-3 Oudenbosch DO25-1 (4-1)scheduled
Pelikaan DO25-4 Tempo DO25-2 (0-1)scheduled
Etten-Leur DO25-3 Rapide DO25-1 (3-7)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Oudenbosch DO25-1 Tempo DO25-2 (0-3)scheduled
Etten-Leur DO25-3 Pelikaan DO25-4 (3-0)final
Rapide DO25-1 Zwart-Wit DO25-3 (6-2)final