2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-294 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-800 website.jpg 2021-08-15 zwartwitheren1-temse heren1-84 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-222 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditodames1-427 website.jpg 2021-10-03 zwartwitdames1 - huditoh1-17 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-464 website.jpg 2021-10-09 zwartwitmb1-weespmb1-560 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-439 website.jpg 2021-10-16 zaterdagmiddag zwartwit oa mc3 - mc4-492 website.jpg 2021-10-17 zwartwitdames1-warandedames1-1058 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-424 website.jpg 2021-10-28 clinicszwartwit-825 website.jpg 2021-10-31 zwartwitdames1-ettenleurdames1-1023 website.jpg 2021-10-31 zwartwitheren1-hattemh1-1472 website.jpg 2022.09.18 M010-1 .jpg

Dames 08

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Sophie van Noort
Aanvoerder Rosa Isolde Steendijk

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur D7 Etten-Leur D6 11:30
HSD D1 Eindhoven D7 11:30
Zwart-Wit D8 Warande D4 14:00
Udenhout D2 Tilburg D11 14:00
Breda D8 Tempo D2 14:45
Shot D7 Shot D8 15:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D8 3 9 3 0 0
2 Tilburg D11 3 9 3 0 0
3 Udenhout D2 3 7 2 1 0
4 Shot D8 3 6 2 0 1
5 Etten-Leur D6 2 4 1 1 0
6 Eindhoven D7 3 4 1 1 1
7 Tempo D2 2 3 1 0 1
8 HSD D1 3 1 0 1 2
9 Warande D4 3 1 0 1 2
10 Shot D7 2 1 0 1 1
11 Etten-Leur D7 3 0 0 0 3
12 Zwart-Wit D8 2 0 0 0 2

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 okt MHC De Warande D4 14:00 thuis - Veld 2
9 okt HC Eindhoven D7 12:30 uit
16 okt Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 13:00 thuis - Ritchie Bros. Veld
23 okt HC Etten-Leur D6 n.n.b uit
30 okt BH&BC Breda D8 n.n.b thuis
6 nov HC Etten-Leur D7 13:00 uit
13 nov MHC Udenhout D2 n.n.b thuis
20 nov SHOT D7 n.n.b uit
27 nov MHC Tempo D2 n.n.b thuis
5 mrt SHOT D8 n.n.b thuis
12 mrt HC Tilburg D11 n.n.b uit
19 mrt HC Etten-Leur D6 n.n.b thuis
26 mrt MHC De Warande D4 n.n.b uit
2 apr HC Eindhoven D7 n.n.b thuis
16 apr Hockeyclub Schouwen Duiveland D1 n.n.b uit
23 apr BH&BC Breda D8 n.n.b uit
14 mei HC Etten-Leur D7 n.n.b thuis
21 mei MHC Udenhout D2 n.n.b uit
4 jun SHOT D7 n.n.b thuis
11 jun MHC Tempo D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Shot D8 Zwart-Wit D8 (4-0)scheduled
Tempo D2 Etten-Leur D7 (2-0)final
Warande D4 Breda D8 (0-5)scheduled
Etten-Leur D6 Eindhoven D7 (2-2)scheduled
Tilburg D11 HSD D1 (3-1)scheduled
Shot D7 Udenhout D2 (4-4)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
HSD D1 Etten-Leur D6 (0-2)scheduled
Etten-Leur D7 Shot D8 (0-1)scheduled
Eindhoven D7 Warande D4 (3-2)scheduled
Udenhout D2 Tempo D2 (3-1)final
Breda D8 Shot D7 (11-1)scheduled
Zwart-Wit D8 Tilburg D11 (1-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Warande D4 HSD D1 (2-2)scheduled
Tilburg D11 Etten-Leur D7 (2-1)final
Eindhoven D7 Breda D8 (1-3)scheduled
Shot D8 Udenhout D2 (0-4)scheduled