2022.09.18 M010-1 .jpg Slider 1.jpg Slider 10.jpg Slider 2.jpg Slider 3.jpg Slider 4.jpg Slider 5.jpg Slider 6.jpg Slider 7.jpg Slider 8.jpg Slider 9.jpg

Dames 05

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Pieter Jan Schuurmans
Aanvoerder Ilse de Best
Aanvoerder Nadine Muffels

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Zwart-Wit D5 Breda D4 0:00
Teteringen D2-O Walcheren D3 0:00
Etten-Leur D5 Zwart-Wit D6 0:00
DDHC D2 Liberty D3 0:00
Push D8 Breda D6 0:00
Breda D5 Push D7 14:00

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Push D7 11 26 8 2 1
2 Breda D5 11 25 8 1 2
3 Liberty D3 11 22 7 1 3
4 Push D8 11 21 6 3 2
5 Walcheren D3 11 21 6 3 2
6 Teteringen D2-O 11 17 5 2 4
7 DDHC D2 11 14 4 2 5
8 Zwart-Wit D5 11 13 4 1 6
9 Etten-Leur D5 11 11 3 2 6
10 Zwart-Wit D6 11 8 2 2 7
11 Breda D4 11 5 1 2 8
12 Breda D6 11 4 1 1 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mrt BH&BC Breda D4 n.n.b thuis
12 mrt BH&BC Breda D6 n.n.b uit
19 mrt MHC Liberty D3 n.n.b thuis
26 mrt B.H.V. Push D8 n.n.b uit
2 apr DDHC D2 n.n.b uit
16 apr MHCT D2-O n.n.b thuis
23 apr HC Etten-Leur D5 n.n.b uit
14 mei BH&BC Breda D5 n.n.b thuis
21 mei B.H.V. Push D7 n.n.b uit
4 jun B.N.M.H.C. Zwart-Wit D6 n.n.b thuis
11 jun HC Walcheren D3 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Push D7 Breda D5 (7-1)scheduled
Walcheren D3 Teteringen D2-O (3-1)final
Liberty D3 DDHC D2 (3-1)scheduled
Zwart-Wit D6 Etten-Leur D5 (0-1)scheduled
Breda D6 Push D8 (1-2)scheduled
Breda D4 Zwart-Wit D5 (1-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Breda D5 Zwart-Wit D6 (4-0)scheduled
DDHC D2 Push D7 (0-2)final
Push D8 Liberty D3 (3-2)scheduled
Teteringen D2-O Breda D4 (5-2)scheduled
Etten-Leur D5 Walcheren D3 (0-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Breda D6 (3-1)scheduled
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Breda D4 Etten-Leur D5 (1-2)scheduled
Breda D6 Teteringen D2-O (4-0)final
Zwart-Wit D6 Push D7 (1-2)scheduled
Walcheren D3 Breda D5 (1-3)final
Push D8 DDHC D2 (2-2)scheduled
Liberty D3 Zwart-Wit D5 (3-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
DDHC D2 Zwart-Wit D6 (4-4)final
Teteringen D2-O Liberty D3 (4-2)scheduled
Zwart-Wit D5 Push D8 (2-2)final
Push D7 Walcheren D3 (1-1)final
Breda D5 Breda D4 (2-2)scheduled
Etten-Leur D5 Breda D6 (2-1)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zwart-Wit D5 DDHC D2 (1-0)final
Walcheren D3 Zwart-Wit D6 (1-1)final
Push D8 Teteringen D2-O (2-0)scheduled
Liberty D3 Etten-Leur D5 (1-1)scheduled
Breda D4 Push D7 (0-5)scheduled
Breda D6 Breda D5 (3-4)scheduled
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Teteringen D2-O Zwart-Wit D5 (2-1)final
DDHC D2 Walcheren D3 (0-2)final
Zwart-Wit D6 Breda D4 (3-0)final
Breda D5 Liberty D3 (2-1)scheduled
Etten-Leur D5 Push D8 (2-5)final
ZONDAG 23 OKTOBER 2022
Push D7 Breda D6 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
Teteringen D2-O DDHC D2 (0-4)final
Liberty D3 Push D7 (3-2)final
Breda D4 Walcheren D3 (0-1)final
Push D8 Breda D5 (0-3)final
Zwart-Wit D5 Etten-Leur D5 (5-2)final
Breda D6 Zwart-Wit D6 (0-2)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Walcheren D3 Breda D6 (4-3)final
DDHC D2 Breda D4 (2-0)scheduled
Etten-Leur D5 Teteringen D2-O (2-2)scheduled
Push D7 Push D8 (8-1)scheduled
Breda D5 Zwart-Wit D5 (3-0)scheduled
Zwart-Wit D6 Liberty D3 (0-3)scheduled
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
Teteringen D2-O Breda D5 (2-1)final
Push D8 Zwart-Wit D6 (4-1)scheduled
Breda D6 Breda D4 (1-1)scheduled
Zwart-Wit D5 Push D7 (1-2)scheduled
Etten-Leur D5 DDHC D2 (0-1)final
Liberty D3 Walcheren D3 (5-0)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Walcheren D3 Push D8 (1-1)scheduled
Zwart-Wit D6 Zwart-Wit D5 (1-2)scheduled
Breda D4 Liberty D3 (3-4)scheduled
Breda D6 DDHC D2 (0-2)scheduled
Push D7 Teteringen D2-O (1-1)final
DONDERDAG 24 NOVEMBER 2022
Breda D5 Etten-Leur D5 (3-2)scheduled
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
DDHC D2 Breda D5 (2-3)final
Push D8 Breda D4 (4-0)scheduled
Etten-Leur D5 Push D7 (0-3)scheduled
Liberty D3 Breda D6 (4-3)scheduled
Zwart-Wit D5 Walcheren D3 (1-2)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Teteringen D2-O Zwart-Wit D6 (2-0)scheduled