2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg

Heren 05

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Rutger Rouppe van der Voort
Aanvoerder Pieter Jan Schuurmans
Mascotte Sam van Loon

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H7 Tilburg H10
Goes H1 Zwart-Wit H5
Liberty H4 Walcheren H1
Push H6 Rapide H1
Zwart-Wit H4 HSD H2

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Goes H1 6 15 5 0 1
2 Zwart-Wit H5 5 15 5 0 0
3 Rapide H1 5 15 5 0 0
4 Zwart-Wit H4 5 9 3 0 2
5 Tilburg H10 6 8 2 2 2
6 Breda H7 5 7 3 1 1
7 Liberty H4 5 6 2 0 3
8 Pelikaan H2 4 4 1 1 2
9 Push H6 6 3 1 0 5
10 HSD H2 5 0 0 0 5
11 Walcheren H1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt GMHC Goes H1 n.n.b uit
14 mrt B.H.V. Push H6 n.n.b thuis
21 mrt R.M.H.C. de Pelikaan H2 n.n.b uit
28 mrt B.N.M.H.C. Zwart-Wit H4 n.n.b thuis
11 apr Hockeyclub Schouwen Duiveland H2 n.n.b uit
25 apr MHC Rapide H1 n.n.b uit
16 mei MHC Liberty H4 n.n.b thuis
30 mei HC Tilburg H10 n.n.b thuis
6 jun HC Walcheren H1 n.n.b uit
13 jun BH&BC Breda H7 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rapide H1 Push H6 2-0
HSD H2 Zwart-Wit H4 3-4
Zwart-Wit H5 Goes H1 2-1
Tilburg H10 Breda H7 2-2
Walcheren H1 Liberty H4 0-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Pelikaan H2 Rapide H1 3-6
Goes H1 Tilburg H10 4-1
Breda H7 Walcheren H1 12-2
Liberty H4 HSD H2 4-2
Push H6 Zwart-Wit H5 0-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Walcheren H1 Goes H1 2-6
Tilburg H10 Push H6 2-1
Zwart-Wit H5 Pelikaan H2 4-0
Rapide H1 Zwart-Wit H4 1-0
Breda H7 Liberty H4 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HSD H2 Rapide H1 4-8
Zwart-Wit H4 Zwart-Wit H5 2-3
Pelikaan H2 Tilburg H10 2-2
Push H6 Walcheren H1 2-1
Goes H1 Breda H7 3-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Zwart-Wit H5 HSD H2 10-0
Tilburg H10 Zwart-Wit H4 2-4
Walcheren H1 Pelikaan H2 0-6
Goes H1 Liberty H4 7-1
Breda H7 Push H6 4-3
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Zwart-Wit H4 Walcheren H1 6-1
HSD H2 Tilburg H10 1-3
Push H6 Goes H1 1-8
Liberty H4 Rapide H1 1-4

Agenda

Nog geen agenda punten.