2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg

Heren 03

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Dudok Verpalen
Aanvoerder Jan Broeder
Aanvoerder Joep Kanters

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Etten-Leur H2 Breda H3
Gilze-Rijen H2-O Etten-Leur H3
Push H3 Liberty H2-O
Push H4 DDHC H2-O
Rapid H3 Prinsenbeek H2-O
Zwart-Wit H3 Were Di H5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Etten-Leur H2 6 18 6 0 0
2 Zwart-Wit H3 5 13 4 1 0
3 Push H4 6 13 4 1 1
4 Breda H3 6 11 3 2 1
5 Rapid H3 5 10 3 1 1
6 Push H3 6 9 2 3 1
7 Liberty H2 6 8 2 2 2
8 Prinsenbeek H2 6 6 2 0 4
9 DDHC H2 6 4 1 1 4
10 Etten-Leur H3 6 3 0 3 3
11 Gilze-Rijen H2 6 1 0 1 5
12 Were Di H5 6 1 0 1 5

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Were Di Tilburg H5 n.n.b thuis
14 mrt Hockeyclub Prinsenbeek H2 n.n.b uit
21 mrt HC Etten-Leur H3 n.n.b thuis
28 mrt MHC Liberty H2 n.n.b uit
11 apr HC Gilze Rijen H2 n.n.b thuis
18 apr G.H.C. RAPID H3 n.n.b uit
25 apr B.H.V. Push H3 n.n.b uit
16 mei B.H.V. Push H4 n.n.b thuis
30 mei HC Etten-Leur H2 n.n.b uit
6 jun BH&BC Breda H3 n.n.b thuis
13 jun DDHC H2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Liberty H2-O Push H3 3-3
Were Di H5 Zwart-Wit H3 2-7
Etten-Leur H3 Gilze-Rijen H2-O 3-3
Prinsenbeek H2-O Rapid H3 1-2
DDHC H2-O Push H4 3-4
Breda H3 Etten-Leur H2 0-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Rapid H3 Etten-Leur H3 2-1
Push H3 Breda H3 3-3
Etten-Leur H2 DDHC H2-O 5-0
Push H4 Were Di H5 8-0
Zwart-Wit H3 Prinsenbeek H2-O 8-1
Gilze-Rijen H2-O Liberty H2-O 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Push H3 Gilze-Rijen H2-O 5-0
DDHC H2-O Breda H3 4-5
Liberty H2-O Rapid H3 4-2
Were Di H5 Etten-Leur H2 0-2
Prinsenbeek H2-O Push H4 3-2
Etten-Leur H3 Zwart-Wit H3 1-6
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Rapid H3 Gilze-Rijen H2-O 6-0
Breda H3 Were Di H5 8-0
Etten-Leur H2 Prinsenbeek H2-O 5-1
Push H4 Etten-Leur H3 4-4
Zwart-Wit H3 Liberty H2-O 2-2
Push H3 DDHC H2-O 2-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Etten-Leur H3 Etten-Leur H2 0-1
Prinsenbeek H2-O Breda H3 1-3
Rapid H3 Push H3 4-4
Were Di H5 DDHC H2-O 2-2
Liberty H2-O Push H4 2-3
Gilze-Rijen H2-O Zwart-Wit H3 1-5
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Push H4 Gilze-Rijen H2-O 4-3
Etten-Leur H2 Liberty H2-O 3-0
Breda H3 Etten-Leur H3 2-2
Push H3 Were Di H5 6-3
DDHC H2-O Prinsenbeek H2-O 3-4

Agenda

Nog geen agenda punten.