2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg

Dames 04

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Noortje Kleijnen
Aanvoerder Lenneke Speekenbrink
Keeper Sam Dijkmans

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D3 Goirle D3
Pelikaan D2 Zwart-Wit D4
Prinsenbeek D2-O Etten-Leur D4
Push D4 Rapide D2-O
Tilburg D6 Teteringen D1
Were Di D3 Push D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Teteringen D1 6 16 5 1 0
2 Were Di D3 6 13 4 1 1
3 Goirle D3 6 13 4 1 1
4 Etten-Leur D4 6 10 3 1 2
5 Push D5 6 8 2 2 2
6 Tilburg D6 6 7 2 1 3
7 Prinsenbeek D2 6 7 2 1 3
8 Rapide D2 6 6 1 3 2
9 Zwart-Wit D4 6 6 1 3 2
10 Breda D3 5 4 1 1 3
11 Pelikaan D2 6 4 1 1 4
12 Push D4 5 2 0 2 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt R.M.H.C. de Pelikaan D2 n.n.b uit
14 mrt Hockeyclub Prinsenbeek D2 n.n.b thuis
21 mrt B.H.V. Push D5 n.n.b thuis
28 mrt MHC Rapide D2 n.n.b uit
11 apr M.H.C. Goirle D3 n.n.b thuis
18 apr MHCT D1 n.n.b uit
25 apr HC Etten-Leur D4 n.n.b thuis
16 mei HC Tilburg D6 n.n.b uit
30 mei BH&BC Breda D3 n.n.b thuis
6 jun B.H.V. Push D4 n.n.b uit
13 jun Were Di Tilburg D3 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D4 Pelikaan D2 1-0
Push D5 Were Di D3 4-2
Rapide D2-O Push D4 1-1
Goirle D3 Breda D3 3-0
Teteringen D1 Tilburg D6 3-0
Etten-Leur D4 Prinsenbeek D2-O 1-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Prinsenbeek D2-O Zwart-Wit D4 2-2
Tilburg D6 Etten-Leur D4 0-3
Breda D3 Teteringen D1 1-3
Push D4 Goirle D3 1-2
Were Di D3 Rapide D2-O 5-2
Pelikaan D2 Push D5 3-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Tilburg D6 Prinsenbeek D2-O 3-0
Teteringen D1 Push D4 1-0
Goirle D3 Were Di D3 0-4
Rapide D2-O Pelikaan D2 0-1
Push D5 Zwart-Wit D4 1-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Push D4 Etten-Leur D4 1-5
Prinsenbeek D2-O Push D5 1-0
Were Di D3 Teteringen D1 3-3
Pelikaan D2 Goirle D3 2-3
Zwart-Wit D4 Rapide D2-O 3-3
Breda D3 Tilburg D6 1-2
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Teteringen D1 Pelikaan D2 1-0
Etten-Leur D4 Were Di D3 2-5
Goirle D3 Zwart-Wit D4 2-2
Tilburg D6 Push D4 1-1
Breda D3 Prinsenbeek D2-O 4-1
Rapide D2-O Push D5 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Push D5 Goirle D3 1-3
Prinsenbeek D2-O Rapide D2-O 1-5
Zwart-Wit D4 Teteringen D1 1-3
Pelikaan D2 Etten-Leur D4 1-2
Were Di D3 Tilburg D6 5-1
DINSDAG 13 OKTOBER 2020
Etten-Leur D4 Breda D3 1-1

Agenda

Nog geen agenda punten.