2020-09-06 D1-2.jpg 2020-09-06 D1.jpg 2020-09-06 Dames 1-4.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-21.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-36.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-58.jpg 2020-09-06 ZwartwitH1-GooischeH1-65.jpg 2020-09-15 teamfoto dames 1.jpg 2020-09-19 zaterdagdiversenzwartwit-23 MA1.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-17.jpg 2020-09-19 zwartwith1-groningenh1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-13.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-27.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-32.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-6.jpg 2020-09-19 zwartwitmd1-craeyenhoutd1-9.jpg goldcupzwwH1-pushH1-29.jpg goldcupzwwH1-pushH1-41.jpg goldcupzwwH1-pushH1-60.jpg goldcupzwwH1-pushH1-65.jpg goldcupzwwH1-pushH1-71.jpg IMG_2387.JPG IMG_2396.JPG zwartwitheren1-26.jpg

Dames 02 (O)

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Rutger Mensen
Aanvoerder Bo van Willigen
Aanvoerder Floor Zwart
Keeper Benthe van Julsingha

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D2 6 16 5 1 0
2 Goirle D2 6 16 5 1 0
3 DES D2 6 12 4 0 2
4 Den Bosch D3 6 12 4 0 2
5 Hopbel D2 6 11 3 2 1
6 Oss D2 6 10 3 1 2
7 Berkel-Enschot D2 6 10 3 1 2
8 Warande D2 6 9 3 0 3
9 Zwart-Wit D3 6 3 1 0 5
10 Den Bosch D4 6 3 1 0 5
11 Etten-Leur D3 6 3 1 0 5
12 Etten-Leur D2 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oss D2-O Zwart-Wit D2-O 1-1
Hopbel D2-O Berkel-Enschot D2-O 1-1
Den Bosch D3 Den Bosch D4 4-1
Warande D2-O Etten-Leur D3 2-6
Etten-Leur D2 DES D2 0-7
Goirle D2 Zwart-Wit D3 5-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D4 Goirle D2 2-5
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D3 5-0
Etten-Leur D3 Hopbel D2-O 1-3
DES D2 Warande D2-O 4-1
Zwart-Wit D3 Etten-Leur D2 5-2
Berkel-Enschot D2-O Oss D2-O 0-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D2-O Den Bosch D4 5-1
Etten-Leur D2 Goirle D2 1-4
Warande D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Hopbel D2-O DES D2 1-2
Oss D2-O Etten-Leur D3 5-2
Den Bosch D3 Berkel-Enschot D2-O 0-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Zwart-Wit D3 Hopbel D2-O 0-3
DES D2 Oss D2-O 4-2
Etten-Leur D3 Den Bosch D3 0-3
Berkel-Enschot D2-O Zwart-Wit D2-O 1-5
Den Bosch D4 Etten-Leur D2 4-2
Goirle D2 Warande D2-O 5-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Zwart-Wit D2-O Etten-Leur D3 6-0
Berkel-Enschot D2-O Den Bosch D4 3-0
Warande D2-O Etten-Leur D2 5-3
Hopbel D2-O Goirle D2 3-3
Oss D2-O Zwart-Wit D3 2-1
Den Bosch D3 DES D2 3-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Den Bosch D4 Warande D2-O 1-2
Etten-Leur D3 Berkel-Enschot D2-O 0-4
DES D2 Zwart-Wit D2-O 0-4
Zwart-Wit D3 Den Bosch D3 2-3
Goirle D2 Oss D2-O 5-2
Etten-Leur D2 Hopbel D2-O 2-3

Agenda

Nog geen agenda punten.